An amazing opportunity for residents of Kuldīga and its guests to await the New Year 2019 in the Kuldīga City Garden together with the band Radio Trio!

Divdesmit otrās “Dzīres Kuldīgā”, kas no 13. līdz 16. jūlijam norisināsies Kuldīgas ielās, parkos, laukumos un citviet, svētku apmeklētājiem sola visdažādākos pasākumus un tikšanos ar jauniem un arī labi zināmiem māksliniekiem no Latvijas un citām valstīm.

Year 2017 already rolls full steam ahead, and so do the travel fairs. The HANSA project also prepares for the upcoming tourism season, and the fairs are a great opportunity for You to meet us and get us know a little bit more!

No 6. līdz 7. jūnijam Kuldīgā viesosies Vācijas un citu Eiropas valstu tūrisma eksperti, lai testētu Kuldīgas tūrisma piedāvājumu projekta Expole Hanza ietvaros.

Vizīte Kuldīgā sākās 6. jūnija vakarā, ar pastaigu pa Kuldīgas vecpilsētu un turpinās 7. jūnija rītā ar laivu braucienu pa Ventas upi no vecā tilta līdz Riežupei. Netālu no Riežupes smilšu alām, piknika vietā tiks degustētas Kuldīgas slavenās Hanzas magoņmaizes un citi Kuldīgas labumi.

 

Tiks apmeklētas Riežupes smilšu alas, no kurām Hercogu laikos tika vestas smiltis stikla ražošanai. Pēc Riežupes alu apmeklējuma, eksperti turpinās ceļu ar velosipēdiem atpakaļ uz Kuldīgu un apmeklēs Hanzas paviljonu ''Kuldīgas labumi'', kas tapis arī projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA) ietvaros. Vieta pie Pilsētas laukuma izvēlēta, jo ir ērta iedzīvotājiem, un tur ikdienā uzturas daudz ļaužu. Pēcpusdienā eksperti veiks rezultātu analīzi un kopsavilkumu par Kuldīgas tūrisma piedāvājumu un dosies tālāk uz Rīgu.

 

Projekts HANSA tiek īstenots ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas 2014-2020.gadam atbalstu, un tā mērķis ir stiprināt vēsturiskās Hanzas savienības vērtības. To īsteno 9 Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas partneri no 2015.gada oktobra līdz 2018.gada decembrim.

Artis Gustovskis,

Kuldīgas Aktīvās Atpūtas centrs