Sestdien, 28. aprīlī, visi ceļi vedīs uz Kuldīgu, kur no plkst. 11.00 jau četrpadsmito reizi ar aizraujošu palu šovu “Lido zivis Kuldīgā” atklās vasaras tūrisma sezonu. Daudzveidīgajā pasākuma programmā kaut ko sev interesējošu atradīs ikviens. Paralēli pasākumam ikviens tā dalībnieks varēs baudīt unikālus dabas skatus, vērojot vimbu augstlēkšanas paraugdemonstrējumus pie Eiropas platākā ūdenskrituma – Ventas rumbas.

27. un 28. aprīlī pirmo reizi Kuldīgā notiks starptautisks kalēju saiets “Laimes kalēji”, pulcējot kalēja amata meistarus, pasniedzējus un studentus no Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas. Saiets tiek rīkots pavasara palu šova “Lido zivis Kuldīgā” ietvaros, sadarbojoties ar tradīcijām bagāto stāstnieku festivālu “Ziv zup”. Uz pasākumu aicināts ikviens, kurš vēlas izmēģināt kalšanas darbu.

No 7. līdz 29. aprīlim, Kuldīgas Mākslas nama 3.stāvā, būs apskatāma jauna izstāde “Sibīrijas bērni”.

Sestdien, 12. maijā, no plkst. 10.00 līdz 18.00 Kuldīgas novada Padures pagasta “Struņķukrogā” (12 km no Kuldīgas Ventspils virzienā) vairāk nekā 90 meža nozares uzņēmumi un organizācijas aicina visus interesentus, bet jo īpaši meža īpašniekus un ģimenes ar bērniem uz meža nozares lielāko izglītojošo pasākumu Latvijā “Meža ABC”. Ieeja pasākumā ir bez maksas.