Trešdien, 8. martā, plkst. 19.00 Kuldīgas kultūras centrā ar jauno itāļu hitu koncertprogrammu “Dolce Vita. Saldā dzīve” viesosies Roberto Meloni.

Jautrais, interesantais, harizmātiskais Sardīnijā dzimušais dziedātājs, aktieris un pasākumu vadītājs Roberto Meloni savā jaunajā koncertprogrammā, kuru 8. martā kopā ar grupu prezentēs tieši Kuldīgā, iekļāvis gan tādus nevīstošus itāļu hitus kā Domeniko Modunjo „Volare”, Adriano Čelentano „Confessa”, „Susanna”, Toto Kutunjo „L'Italiano Vero”, gan pasaules hitus Konsuelo Velaskesa „Besame mucho”, Adeles „Rolling in the Deep”, Boba Merila „Mambo Italiano”, kā arī dziesmas no paša repertuāra „Love is Tango”, „Questa Notte”, „Tā esi tu”, „Paslēpes”.

Roberto Meloni Latvijā dzīvo kopš 2001. gada. Bija ieradies tikai uz gadu, plānoja lidot tālāk pa pasauli, bet palika šeit, lai realizētu savu bērnības sapni – kļūt par populāru dziedātāju. Tagad viņš ir gaidīts viesis daudzos pasākumos, divreiz pārstāvējis Latviju starptautiskajā konkursā “Eirovīzija”. 

Biļetes iegādājamas Kuldīgas kultūras centra kasē un www.bilesuparadize.lv