Aktieri mēdz teikt – ja uz skatuves ir bise, tad, vēlākais trešajā cēlienā, tā šaus! Kuldīdznieki apgalvo, ka Ventā ir zivis, kas aprīļa pēdējā sestdienā lidos! Tā arī būs.

29. aprīļa rītā, jau no 11.00, Pilsētas dārzā un tā apkārtnē ies vaļā 13. Pavasara palu šovs “Lido zivis Kuldīgā”, kur sev ko tīkamu atradīs katrs, kam pavasara skurbums sirdī.

Vimbu plunkšķi un Ventas viļņu čalas jauksies ar 11. Kurzemes stāstnieku festivāla “Ziv’ zup’” dalībnieku balsīm, stāstot Latvijas piļu un muižu leģendas, teikas un pasakas. Ap 14.00 mēli ielocīt varēs arī skatītāji, pēc tam to palutinot ar kūpošas zivju zupas šķīvi.

Vēderpriekus nodrošinās zivju tirgus, suši darbnīca un dažādas degustācijas.

Pilsētas dārza skatuvi iedimdinās grupa “Melo M” ar “Ūdens mūziku”.

Vides izziņas piestātnē varēs uzzināt, kāpēc zivis negrimst, slēgt “tubrālības” ar ūdensputniem, eksperimentēt ar sauso ledu un veikt šifrētos uzdevumus.

“Tūristu un ceļotāju lenktuve” vilinās ar jaunākajiem tūrisma piedāvājumiem, atrakcijām un laivu braucienu pa Ventu, bet drosmi, veiklību un nervus pārbaudīt varēs pie Skautu gravas, “Zivjbliežņa” un “Skrejzivju renes”. Darbosies Pludiņa un Āķīša taka, smilšu kino, ūdensbumbas un citi izklaides verķi. Uzmanies, jo tādā dienā var lidot ne tikai zivis!

Pirmoreiz Kuldīgā būs divvietīga F2 sporta laiva un ūdenssacīkšu stimulators, kurā izjutīsiet pilota azartu trasē!

Pēc tirdziņa, izklaidēm un izstādēm, 16.00 mūzikas cienītājiem – koncerts “Ziemeļu sāga” Sv. Katrīnas baznīcā, kur skanēs zviedru, norvēģu un somu mūzikas dižgaru mantojums un pat leģendārās grupas “ABBA” hiti.

Dienai dziestot, 22.30 sezonu sāks brīvdabas kino “Goldingen Knight Cinema”.

Tas tev noteikti jāredz! Tiekamies sestdienā, 29. aprīlī, Kuldīgā, pie Eiropas platākā ūdenskrituma, kur vimbas spieto.