Līdz 27. aprīlim Kuldīgas Mākslas namā, 1905.gada ielā 6, apskatāma Kurzemes izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde “Kurzemes toņi un pustoņi”.

Izstādē apskatāmi Aizputes, Brocēnu, Durbes, Grobiņas, Kandavas, Kuldīgas, Nīcas, Priekules, Saldus, Talsu, Vaiņodes un Ventspils novada, kā arī Ventspils un Liepājas pilsētas skolēnu darbi.

Izstāde norisinās 5. Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Latvijas toņi un pustoņi” ietvaros, kur Kurzemes izglītības iestāžu skolēni piedalās 3 konkursa kārtās. 1. kārta notika novadu mērogā, 2. kārta notiek Kuldīgā ar izstādi “Kurzemes toņi un pustoņi” un modes kolekciju skati Kuldīgas kultūras centrā 27. aprīlī, savukārt 3. kārta jeb fināls norisināsies 1. un 2. jūnijā Bauskā, kur tiks izstādīti un demonstrēti tie skolēnu darbi, kas 2. kārtā ieguvuši  I un II pakāpes diplomus un ceļazīmi uz finālu.

27. aprīlī plkst. 14.00 Kuldīgas kultūras centrā norisināsies konkursa “Kurzemes toņi un pustoņi” noslēguma pasākums, kurā demonstrēs skolēnu modes kolekcijas no Aizputes, Durbes, Grobiņas, Talsu un Saldus novada un Liepājas pilsētas, kā arī notiks Kurzemes izglītības iestāžu audzēkņu apbalvošanas ceremonija un finālistu paziņošana.

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents!