“Goldingen Knight Cinema” 2017. gada sezona tiks atklāta pēc pavasara palu šova „Lido zivis” ar animācijas filmu „Mēness sargs”. Seansa sākums 22:30. Filmas visu vasaru tiks demonstrētas sestdienās, stundu pēc saulrieta, Kuldīgas Pilsētas dārzā, brīvā dabā un pilnīgi par brīvu.

Par animācijas filmu “Mēness sargs”:Mazais un nebēdnīgais fauns vārdā Mūns visiem, arī viņam pašam par milzu pārsteigumu tiek izvēlēts par jauno Mēness sargu, un nu viņa uzdevums ir pieskatīt Mēnesi un gādāt par sapņu valstības mieru un labklājību. Viņš apņēmīgi ķeras pie darba, taču viss noiet greizi – viņš pamanās nozaudēt Mēnesi, radīt haosu Saules sargātāja valstī un Sauli nozog pazemes valstības karalis Nekross. Mūns kopā ar Saules sargu Sohonu un skaisto vaska meiteni Glimu dodas atgūt Sauli un atgriezt kārtību pasaulē.

Programma aprīlim un maijam

29.04.     22:30  Franču animācijas filma “Mēness sargs” (2015) Rež: A. Heboyan, B. Philippon 7+

06.05.     22:00  Traka īru komēdija “Vai viegli būt jaunam un bez atbildības?” (2016)Rež: P. Foott 16+

13.05.     22:00  Romantiski dramatiska komēdija “Smalkās aprindas” (2016) Rež: W. Allen 12+

20.05.     22:00  Kuldīga dažādos laikos. Muzeju nakts kino programma

27.05.     22:00  Velonakts kino izlase

Mūsu skatītāji ir ļoti dažādi, tāpēc vasaras programma iecerēta daudzkrāsaina – latviešu kino jaunumi un klasika, Eiropas un pasaules kinofestivālu zvaigznes, koncerti, videomāksla un animācija. Kā jau ierasts, būs arī īpašas tikšanās ar filmu radošajām komandām un citiem kino nozares ekspertiem.

 

“GoldingenKnightCinema” ar Kuldīgas novada pašvaldības atbalstu rīko Kuldīgas novada muzejs