Kad sals kniebj vaigos, zemi pārklāj mirdzoši balta sniega sedziņa un dīķiem uzaugusi bieza ledus kārta, skaidrs ir viens – ziema tikko ir sākusies un ir pienācis īstais laiks mesties ziemas prieku baudīšanā!

Šogad Kuldīgā ikvienam pieejama brīvdabas slidotava, kas ierīkota V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas stadiona basketbola laukumā. Par neoficiālu slidotavu tradicionāli kļuvis Māras dīķis, taču Kuldīgas novada sporta skolas direktors Agris Kimbors aicina izmantot ģimnāzijas slidotavu, kas ziemas prieku baudītājiem ir drošāka, turklāt apgaismota.

Ziemas skaistāko skatu tveršanai, noteikti vērts apciemot Kalnansu purva taku, apstaigāt Turlavas maģisko Kundu pilskalnu, izmest kādu līkumu gar Ventas senleju, vai Kuldīgas parkiem.

Pēc kārtīgām ziemas izpriecām ikviens var baudīt ūdens peldi Kuldīgas novada Sporta skolas jaunajā baseinā vai izkarsēties turpat esošajā pirtī un saunā. Ja atliek vairāk laika atpūtai, var izmantot pilsētā un novadā esošo viesu namu, lauku un brīvdienu māju piedāvājumu – pirtis un āra kubuli. Ar viesu namu, lauku un brīvdienu māju piedāvājumiem var iepazīties www.visit.kuldiga.lv

Tiklīdz sniega kupenas paliks biezākas, Kuldīgas iedzīvotājiem un viesiem būs iespējams iznomāt distanču slēpju komplektus gan bērniem, gan pieaugušajiem un doties tuvākās, gan tālākās ziemas ekspedīcijās.

Mūsu atgādinājums dodoties ziemas izklaidēs, izvēlieties laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, kā arī pirms kāpšanas uz ledus, aicinām pārliecināties par drošību uz tā.

Foto: Sandris Kuzmickis