Sestdien 24. februārī  12.00 Kuldīgas tūrisma un orientēšanās klubs “TAKA” aicina visus aktīvā dzīvesveida piekritējus, kuri vēlas pavadīt šo dienu draudzīgā pulciņā slēpojot pa Kuldīgas apkārtnes skaistākajām vietām, piedalīties tautas slepojumā – pārgājienā “Gar Ventas sniegotajiem lokiem”. 

Pulcēšanās vieta Tigavas mežā pie jaunsargu nometnes (aiz Lapsu mājām). Slēpot sāksim 12.00. Pulcēšanās sākot no 11.30. Pēc finiša jaukā atmosfēra pie ugunskura un tējas varēs dalīties iespaidos ar līdzīgi domājošajiem.

Slēpojums notiks bez laika kontroles. Distance vedīs pa Padures meža celiņiem, kā arī pļavām un taciņām gar ainavisko Ventas krastu. Trase sagatavota klasiskajā solī (slīdsoļa trases nebūs). Plānotais distances garums apmēram 10 kilometri. Pēc vēlēšanās distanci varēs gan noīsināt, gan pagarināt.

Īpaši aicināti visi Kuldīgas pusē esošie slēpot varošie un gribošie - lūdzu pievienojieties, lai redzam, cik tad mēs esam arī šajā ne tik sniegiem bagātajā Latvijas pusē. Slēpju un nūju vecumam, garumam un materiālam, ka arī slēpošanas prasmei nav nozīmes. Uzvarētāju šeit nebūs, bet ieguvēji būs visi!

Foto: Kuldīgas tūrisma un orientēšanās klubs “TAKA” arhīvs.