Nedēļas nogalē, 17. un 18.martā, dzīvais muzejs “Senās Kuldīgas stāsts” (Live museum) atvērts no plkst. 11.00 un gaidīs ikvienu, kurš neierastā izpildījumā vēlas uzzināt par skaudro mēra laiku, hercoga Jēkaba valdīšanu, viduslaiku soda veidiem u.c.
Apskatīt Kuldīgu izbraucienā, uzzināt daudz ko par tās vēsturi palīdzēs ekskursiju vilcieniņš Ludis (Goldingen Train), kurš pēc iepriekšēja pieteikuma izvadās un izrādīs Kuldīgas skaistākās un interesantākās vietas! Piedāvājums pieejams grupām virs 15 dalībniekiem.
Kuldīgas novada muzejs aicina apmeklētājus apskatīt ekspozīcijas un iepazīt Bangerta villas noslēpumus, apskatīt izstādi “Kuldīga ziemā” un 16.martā izbaudīt muzikālo vakaru pavisam īpašā, vēsturiskā atmosfērā ar Līvu Blūmu. 
Tiem, kuriem atpūta saistās ar piedzīvojumiem un adrenalīnu, noteikti jāapmeklē izlaušanās spēle Escape Kuldīga. Pamodini sevī detektīva garu un atrisini mistēriju 60 minūtēs. 
Viesu namā Mazsālijas dambrieži un meža cūku pāris Ansis un Grieta ar nepacietību gaida pavasara zaļo zālīti. Paņem kādu našķi un dodies pacienāt briedīšus un meža cūku pāri! Mazsālijās īpašs sajūtu piedāvājums gardēžiem.
Strausu ferma Nornieki no siltajam zemēm atlidojis jau gulbju pāris un strausu ģimenei knābji un kājas paliek sārtākas. Viss liecina, ka pavasaris tik pat kā jau klāt, tāpēc noteikti ir vērts apciemot lielāko strausu fermu Latvijā. Ja vēlme radoši darboties, iespējams pagatavot suvenīrus no strausu spalvām vai olu čaumalām. 
No 12. – 18.martam Kuldīgā norisinās Restorānu nedēļa (TasteKuldiga), kuras ietvaros, Kuldīgas restorāni, krodziņi un konditoreja atsauks atmiņā bērnības garšas ar īpaši gatavotiem piedāvājumiem, darbnīcām, spēlēm un koncertiem. Seko līdzi pasākumu kalendāram tastekuldiga.lv un ik dienu izbaudi ko jaunu! Plašāk par piedāvājumiem lasiet: tastekuldīga.lv

Foto: Ieva Benefelde