17. augustā no plkst. 19.00 līdz 22.00 Bangerta kungs ar kundzi ielūdz uz nesteidzīgu dzīves baudīšanu Kuldīgas novada muzejā, sajust 20.gs. sākuma ikdienas noskaņu, malkojot vīnu un veldzējoties mūzikas un Ventas rumbas skaņās.

Arī šovasar muzejs uz vienu vakaru atdzīvojas, aicinot viesus atgriezties laikā pirms 100 gadiem. Pirmo reizi pasākums “Bangertu pāris ielūdz” tika rīkots pagājušā gada vasarā, un pēc brīnišķīgām atsauksmēm un apmeklētāju pieprasījuma tika dibināta jauna tradīcija un ierosinājums to rīkot arī šogad. Katrā stāvā apmeklētājus gaidīs kāds pārsteigums, kas ļaus ne tikai aplūkot, bet arī izjust aizgājušā laikmeta garšu, savukārt Bangertu villas kalponītes parūpēsies par viesu labsajūtu un komfortu.

Jūs sagaida:

  • Iespēja ielūkoties un iejusties 20.gs. sākuma turīgu kuldīdznieku ikdienā;
  • Sajūtu stūrītis sadarbībā ar lavandas audzētājiem “Lilas Lavender”; 
  • Atspirdzinoši dzērieni, uzkodas un ģitārspēles radīta noskaņa pie atvērta balkona ar skatu uz Eiropas platāko ūdenskritumu – Ventas rumbu;
  • Iespēja fotografēties 20. gs. sākuma stilā;
  • Fotogrāfiju izstāde ”Kuldīga un novads 100 gados”, Helēnas Heinrihsones un viņas audzēkņu darbu izstāde ”Satikšanās”, kā arī vēstures ekspozīcija “Kuldīga pirms mums”.

Ieejas maksa:

      pieaugušajiem 3,50 Eur

      skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,50 Eur

      pirmskolas vecuma bērniem BEZ MAKSAS